2019 (Nisan) En İyi Yabancı Diziler

Neler aradık, aradınız?

yabancı dizi tavsiye 2019, 2019 en iyi yabancı diziler, yabancı dizi 2019,
dizi tavsiye 2019, dizi öneri 2019, en çok izlenen yabancı diziler 2019,
yabancı dizi önerisi 2019, 2019 da izlenmesi gereken diziler, en iyi yabancı diziler 2019

Yukarıdaki gibi binlerce arama sonucu sonucunda, yapmış olduğum 2019 yabancı diziler listesine binlerce kişi ulaştı. Umuyorum herkes aradığını bulmuştur.

28.03.2019 tarihinde 2019 yabancı diziler listesine detaylı baktığımda, dedim ki;

O yüzden özene bezene, imdb puanlarına göz atarak, yorumları okuyarak, kendi yorumlarımı katarak yeni 2019 yabancı diziler listesi hazırladım. Şimdiden iyi seyirler dilerim.

Eğer bu listeyi puanlarsan, senin için listeyi daha iyi hale getirmeye çalışacağım. Liste sonunda puanlayabilirsin!

10 – A Discovery of Witches (Sundance Now)


A Discovery of Witches Fragman

Sezon 1. Bölüm 8.
Ünlü oyuncular kim: Teresa Palmer, Matthew Goode
Ne hakkında:  A Discovery Of Witches, seçkin bir cadı ailesinden gelen Diana Bishop’un hikayesini konu ediyor.

Kökenleri seçkin bir cadı ailesine dayanan Diana Bishop genç bir öğrencidir. Araştırma yapmak için kütüphaneye giden Diana, tesadüfen mühürlü bir el yazması bulur. Yaptığı bu keşif Diana’nın farkında olmadan yer altında doğaüstü bir karışıklığın yaşanmasına ve buna bağlı olarak da iblis, cadı ve vampirlerin kütüphaneyi ele geçirmesine neden olur.

Büyük bir hazine keşfeden Diana, yaşananları düzeltebilecek olan tek kişidir. Zorlu bir mücadeleye atılması gereken Diana’ya gizemli bir vampir olan Matthew yardım etmek ister. Cadılar ve vampirlerin birbirine güvenmemesi gerektiğini bilen Diana, Matthew’ın yardımını kabul ederek mücadeleye atılır. Kate Brooke’un yaratıcısı olduğu dizi, Deborah Harkness’ın aynı isimli romanından uyarlanıyor.

Teresa Palmer ve Matthew Goode’un başrolü üstlendiği dizinin kadrosunda Owen Teale, Malin Buska, Trevor Eve, Aiysha Hart, Edward Bluemel gibi isimler yer alıyor.
Kim severek izlerOutlander ve Buffy the Vampire Slayer dizilerini severler bu diziyi beğenir.

9 – The Passage (FOX)

The Passage Fragman

Sezon 1. Bölüm 10.
Ünlü oyuncular kim:  Mark-Paul Gosselaar, Saniyya Sydney, Henry Ian Cusick
Ne hakkında:  New York Times çok satan romandan uyarlanan dizi, insanlığı kurtarmak zorunda kalan Amy adlı bir genç kızın hikayesini takip edecek.

8 – Russian Doll (Netflix)

Russian Doll Fragman

Sezon 1. Bölüm 8.
Ünlü oyuncular kim:  Natasha Lyonne, Charlie Barnett
Ne hakkında:  Nadia, sürekli ölmekte ve 36. doğum günü partisini tekrar yaşamaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmıştır ve fâni olduğu gerçeğiyle yüzleşmelidir.

7 – Call My Agent! (Netflix)

Call My Agent! Fragman

Sezon 3. Bölüm 6.
Ünlü oyuncular kim: Camille Cottin, Thibault de Montalembert, Grégory Montel
Ne hakkında:  Paris’teki bir ajansta çalışan menajerler, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için çabalıyor.

6 – Black Monday (Showtime)

https://youtu.be/G2u4nCtyBCo
Black Monday  Fragman

Sezon 1. Bölüm 10.
Ünlü oyuncular kim:  Don Cheadle, Andrew Rannells, Regina Hall, Paul Scheer
Ne hakkında:  Black Monday, Wall Street tarihinin en sert krizini ekrana taşıyor. Wall Street tarihinin en büyük düşüşünün yaşandığı zaman olarak bilinen 19 Ekim 1987’de yaşanan krizin perde arkasına göz atan dizinin başrolünü, Don Cheadle ve Regina Hall üstleniyor. David Caspe ve Jordan Cahan’ın yarattığı dizinin kadrosunda Paul Scheer, Andrew Rannells ve Yassir Lester gibi isimler yer alıyor.

5 – True Detective (HBO)

True Detective (HBO) Fragman

Sezon 3. Bölüm 8.
Ünlü oyuncular kim:  Mahershala Ali, Stephen Dorff, Carmen Ejogo, Scoot McNairy
Ne hakkında:  Louisiana Cinayet Masası’nda görev yapan dedektif Rust Cohle (McConaughey) ve Martin Hart (Harrelson) bir seri katilin peşine düşerler. Beraber çalışan ikilinin, takip derinleştikçe kendi hayatlarının da içinden çıkılmaz bir duruma gelmesi kaçınılmaz olacaktır. 17 yıl boyunca bir seri katili yakalamak için iz süren dedektifler, yıllar sonra davanın tekrar ele alınması ile beraber kendilerini sorgu masasında bulurlar.

4 – Sex Education (Netflix)

https://youtu.be/o308rJlWKUc
Sex Education Fragman

Sezon 1. Bölüm 8.
Ünlü oyuncular kim:  Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson
Ne hakkında:  Öz güvensiz Otis, terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.

3 – Billions (Showtime)

Billions Fragman

Sezon 4. Bölüm 10.
Ünlü oyuncular kim:  Paul Giamatti, Damian Lewis
Ne hakkında:  Hırslı, başarılı yatırımcı Bobby Axe Axelrod ile zeki ve yüksek mertebedeki hükümet avukatı Chuck Rhodes arasındaki çatışmaya odaklanacak dizi, Showtime ekranlarında yayınlanacak.

2- The Other Two (Comedy Central)

Billions Fragman

Sezon 4. Bölüm 8.
Ünlü oyuncular kim: Drew Tarver, Heléne Yorke, Molly Shannon, Ken Marino
Ne hakkında:  Hevesli bir aktör ve onun eski profesyonel dansçı kardeşi Brooke, evde yaptığı video kliplerle birdenbire internet yıldızı haline gelen 13 yaşındaki kardeşleri Chase’in bu durumunu anlamaya çalışırken bir yandan da dünyadaki yerlerini bulmaya çalışıyorlar.

1- The OA (Netflix)

The OA Fragman

Sezon 2. Bölüm 8.
Ünlü oyuncular kim:  Brit Marling, Jason Isaacs, Emory Cohen
Ne hakkında:  Evinden kaybolduktan yedi yıl sonra, genç bir kadın yeni gizemli yeteneklerle geri döner ve gizli bir görev için beş yabancıyla bir ekip kurar.

Teşekkürler.

Makale hakkındaki görüşler;

Aklına takılanları sor..