E-Sertifika Eğitimleri Serisi: AutoCAD

AutoCAD, fikirlerinizi gerçekleştirirken size hız, güç ve etkinlik sağlayan bir AutoDesk programıdır.

AutoCAD, kavramsal tasarımdan çizim ve detaylandırmaya kadar sizlere yaratma, görselleştirme ve dokümantasyon için ihtiyaç duyduğunuz her türlü aracı sağlar.

AutoCAD eğitimine katılmak için Windows işletim sistemi ve bilgisayarın çalışma mantığı bilinmelidir. Temel Microsoft Office bilgisine sahip olmak verimi arttıracaktır.

Dünyanın bir numaralı CAD yazılımları ve CAD çözümleri üreticisi AutoDesk’in ürünü olan AutoCAD programı, tüm teknik bireylerin kariyerleri için önkoşul haline gelmiştir.

AutoDesk’in geliştirdiği programlar, mühendislik ve mimarlık sektörlerine yönelik yazılımlara temel oluşturmaktadır.

Bu sebeple, AutoCAD programını kullanmak teknik bireyler için diplomalarını tamamlayan bir etken haline gelmiştir.

CAD/CAM projelerinin çizimi, düzenlemesi, analiz edilmesi ve optimizasyonunda büyük kolaylıklar sağlar.

AutoCAD Kursu kapsamında 2D/3D modelleme ve çizim tekniklerini öğrenecek, iş şartlarında karşınıza çıkabilecek uygulamaları göreceksiniz.

CAD/CAM programlarının kullanım ve modelleme prensipleri birbirine çok yakın olduğundan, herhangi bir CAD programının kullanımını öğrenmek, farklı bir CAD programıyla karşılaşıldığında onu da kolayca çözebileceğiniz anlamına gelir.

CAD programları ve bilgisayar sizin düşüncelerinizi hayata geçirmek için bir araçtır. AutoCAD Kursu için önemli olan tasarım yeteneğinizi, teknoloji ile birleştirmektir.

Makale hakkındaki görüşler;

Aklına takılanları sor..