E-Sertifika Eğitimleri Serisi: Eğiticinin Eğitimi

Meb onaylı eğiticinin eğitimi sertifikası programı, uzaktan eğitim ile sunulan ve eğitim sürecinde yetişkin eğitimi prensiplerinin (androgoji) uygulandığı bir program olup; bu alanda tecrübe kazanmak isteyen tüm profesyoneller için geliştirilmiştir.

Uzaktan eğitim metodu ile sunulan eğiticinin eğitimi sertifika programı eğitmenlik konusunda kendisini daha da geliştirerek başarılı bir eğitmen olmak isteyenlere, bu hedef için gereken tüm bilgi ve becerileri kazandırmak amacına yönelik bir eğitim programıdır. 

Eğitmenliğini meb sertifika ile belgelemek isteyenlerin katıldığı program yetkin ve detaylı bir içeriğe sahiptir.

Eğitime Kimler Katılmalı?

Bu eğitim özel kurumlarda eğitmen olarak yetişen insan kaynakları çalışanları, serbest eğitmenler ve kamu birim ve kamu kurslarında eğitmenlik yapmak isteyenler katılabilir, iş güvenlik uzmanları ve işyeri hekimleri eğiticinin eğitimi belgesini alınması zorunludur.

Eğitimin Sonunda Katılımcılar Ne Öğreniyor?

  • Yetişkin eğitiminin temel ilkelerini öğrenecekler
  • Yetişkin eğitiminde öğrenme modellerini kavrayacaklar
  • Etkin bir eğitim programı içeriği ve görsel malzemeleri tasarlayacaklar
  • Eğitim sunumunda etkinlik sağlayacaklar
  • Zor katılımcıları yönetebilecekler.
  • İnteraktif, akılda kalıcı ve zevkli bir eğitim programını oluşturabilecekler

Başvuru Şartı: En az ön lisans mezunu olmak

Sertifika Teslimi: Sınav sonrası Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanacak sertifika, dershanemiz den elden ya da adresinize postalanarak teslim edilecektir.

İstenen Belgeler: Kimlik ve Diploma Fotokopisi ve 4 fotoğraf kargo ile kayıt sonrası iletişimde yer alan adrese gönderilmelidir.

Makale hakkındaki görüşler;

Aklına takılanları sor..