Girişimciler İçin Yatırım Şirketleri Serisi: Bosphorist Venture Capital

Bosphorist Venture Capital, Boğaziçi Üniversitesi Melek Yatırım Ağı (BUBA) ve Istanbul Portföy‘ün (IP) 2016 yılında güçlerini birleştirerek kurduğu İstanbul merkezli bir girişim sermayesi yatırım fonudur.

Boshorist Teknoloji Yatırım Fonu, Yaratıcı düşünceyle doğan, aynı zamanda da cesur, güçlü ve zeki takımlarla yönetilen startup’lardan oluşuyor.

Startup’lara sağladığı fon desteğinin yanında iş geliştirme, finans, M&A ve diğer stratejik yönetim kararları konusunda destek vermekteler.

BVC (Bosphorist Venture Capital), pazar durumu ve iş modelinin ardındaki vizyon ve bu vizyonun ürünleriyle ilgileniyor. Bosphorist Venture Capital‘a katılan girişimlerin ortak özelliği vizyonlu kuruculara ve heyecanlandıran ürünlere sahip olmaları…

Geleneksel bakış açılarıyla ilerlemiyoruz.

Bosphorist Teknoloji Yatırım Fonu

Girişimler ancak sanat, insan ve teknoloji dengesini kurduğunda kullanıcı ağını yakaladığını gösteriyor. Ürün belirli bir izleyici kitlesine eriştikten sonra oluşan momentum ile pazar belirgin hale geliyor. Ürün kendi pazarını bulduğu zaman BVC fonu devreye giriyor ve Bosphorist’ın destekleri sayesinde girişim büyüyor.

Girişim, yaratıcısının vizyonunu yansıtır.

Bosphorist Teknoloji Yatırım Fonu, Hangi Girişimlere Destek Veriyor?

 • Nesnelerin İnterneti
 • E-ticaret Servisleri
 • Finans Teknolojileri
 • Tarım Teknolojileri
 • Biyoteknoloji
 • Yapay Zeka

Bosphorist Teknoloji Yatırım Fonu Yatırım Stratejisi

Bosphorist – Teknoloji Yatırım Fonu’nun ana yatırım uzmanlığı E-ticaret servisleri, Tarım Teknolojileri, Finans Teknolojileri, Nesnelerin İnterneti, Biyoteknoloji ve Yapay Zeka üzerinedir.

Yatırım önceliğini ise B2B iş modeline sahip, SAAS çalışan ürünlere vermektedir.

Bosphorist Teknoloji Yatırım Fonu Takımı

 1. Neda Soydan
 2. Timuçin Bilgör
 3. Burak Üstay
 4. Şule Türkmen
 5. Mustafa Tamer
 6. Fatih Üstün
 7. Hayati Molinas
 8. Lale Baksi
 9. Alpaslan Ensari

Başvuruları Google Form ile almak isteyen Bosphorist başarısız olmuş.

Şuan için sadece formu oluşturan kişi, formu görebilmektedir. Başvurular kapalı ise, kapalı yazmak yerine formu engellemişler.

Dolayısıyla hazırladığınız Girişim Sunumunu, ekibin bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi info@bosphorist.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Makale hakkındaki görüşler;

Aklına takılanları sor..