Girişimciler İçin Yatırım Şirketleri Serisi: N-abler

Girişimcilik son yıllarda iş dünyasında giderek değerlenen bir kavram olmaya başladı. Ülkemizde girişimciler, yurtdışındaki startuplara oranla yeterli desteği alamıyor.

N-ABLER | YENİ NESİL GİRİŞİM DANIŞMANLIĞI

N-abler’in amacı: Yerel yatırımcıların genç girişimcileri desteklemesini sağlayarak, uzun vadede yatırımcının, girişimcinin ve ülkenin kazanması.

Hayalinizdeki işi kurmak için yeterli bilgiye ve/veya kaynaklara sahip olmayabilirsiniz, strateji geliştirmede eksikleriniz çıkabilir ya da girişiminizi büyütmek istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz.

N-abler sizi hayallerinize ulaştırmak ve işleyen optimize bir iş sistemine sahip olmanız için yanınızda olmayı teklif ediyor.

N-abler’in Girişimcilere Verdiği Hizmetleri;

  1. Road To Business
  2. Road To Growth
  3. Road To Success
  4. Tailor Made Package

Bir iş kurmak ya da kurduğu işi büyütmek için girişimci gerekli kaynaklara, çevreye, paraya ya da bilgiye sahip olamayabilir.

Küçük çaplı yatırımlar ya da işe ivme kazandıracak kısa vadeli programlar bir girişimin olması gerektiği gibi gelişmesi için yeterli değildir.
N-abler in yaptığı; girişimin ihtiyacı olanları belirlemek, dokümantasyon ve strateji eksikliklerini gidermek ve sonuç olarak girişimin iş hayatında hak ettiği yere gelmesini sağlamak.

Bu süreçte iş planları, finansal planlar, yatırımcı sunumları ve “one pager”lar hazırlanır; kaynak ayırımı, yatırım, iş ve ürün stratejileri gibi konularda destek verilir.

1- Road To Business

Fikir aşamasından itibaren her şeyin şekillenmesini ve fikrin en iyi şekilde hayata geçmesini sağlayan bir başlangıç paketidir.

Sıfırdan yatırım, iş ve ürün stratejileri geliştirilir. Yatırımcı sunumları dahil tüm dokümantasyon süreçleri tamamlanır. Bu paket ayrıca startup dünyasının tanıtımını ve bu dünyaya efektif bir giriş yapmak için gerekenleri de barındırır.

2- Road To Growth

Bu hizmet, dokümantasyonlarını tamamlamış bir işin ilk evreleri için hazırlanmıştır.

Amaç, başarılı bir büyüme evresi geçirmektir. Bunun için gereken materyaller sağlanır ve girişimin eksik kalan ihtiyaçları belirlenir ve giderilir, düzeltmeler yapılır. Pazarlama, yatırım gibi farklı alanlarda stratejiler geliştirilir.

3- Road To Success

İşleyen girişimler için hazırlanmış bir destek paketidir. Girişimin bulunduğu başarılı konumu sürdürmesi ya da kendini daha da geliştirmesini sağlar.

Sektör ağını genişleterek müşteri edinimini arttırmayı hedefler. Yeni yatırım fırsatlarını takip eder.    

4- Tailor Made Package

Tamamen girişimcinin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen girişime özel bir pakettir. Gereken dokümantasyon ve strateji geliştirme eksiklikleri giderilir. Yatırım ve sektör ağı genişlemesi gibi konularda destek sağlanabilir.  

N-abler Hakkındaki İzlenimlerim;

N-abler – Yeni Nesil Girişim Danışmanlığı’nın belirlediği dört hizmet paketi var.

Hizmet almak isteyen her girişim maalesef uygun bulunmuyor. İlk buluşmada girişim hakkında bilgi ve ekip ile tanışıyorsunuz.

Girişiminize uygun hizmet paketi, ilk buluşma sonrası belirleniyor. N-abler sizi yapmanız gerekenler hakkında bilgilendiriyor ve süreci takip ediyor.

N-abler Hizmet Fiyatları Nelerdir?

Hizmet paket ücretleri uygun olmakla beraber, belirli yüzde anlaşma öncesi alınmakta. Kalan yüzde ise yatırım alındığında, yatırımcı tarafından alınmaktadır.

N-abler girişiminizi büyütmek için destek olmakla beraber ekibinizi yatırımcıların karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de öğretiyor.

N-abler’e Nasıl Başvurabilirim?

N-abler ile tanışmak için https://www.n-abler.co/girisimci-formu adresinden Girişim başvurusu yapabilirsiniz.

Başvurunuz olumlu sonuçlandığında N-abler girişiminizi Büyükdere Caddesi No:185 Kanyon Residences Güney Blokları E-17 Levent/İstanbul adresinde bekliyor olacak.

N-abler İletişim Bilgileri Nedir?

Telefon: +90 212 353 11 32
E-posta: info@n-abler.co
Adres: Büyükdere Caddesi No:185 Kanyon Residences Güney Blokları E-17 Levent/İstanbul Turkey

Makale hakkındaki görüşler;

Aklına takılanları sor..