Girişimciler İçin Yatırım Şirketleri Serisi: Tarvenn

Tarvenn, girişimlere tohum ve erken aşamada yatırım yapan, sunduğu stratejik servisler ile şirketleri dönüştürerek büyümesini sağlayan İstanbul merkezli uluslararası bir yatırım ve danışmanlık firmasıdır.

Tarvenn, kendisini özel sermayeli uluslararası bir yatırım ve danışmanlık firması olarak tanımlıyor.

Dolayısıyla, Tarvenn, Bir Melek Yatırım AğıGirişim Sermayesi Fonu veya Girişim Hızlandırma Programı değildir. 

Girişimlere kendi öz sermayesi ile yatırım yapıyor.

Girişiminiz ile Tarvenn’e başvurdunuz. İki tarafında uygun bulduğu bir anlaşma yaptınız. Aradaki aşamaları geçip, sonuca odaklanırsak; Tarvenn, girişiminize maddi destek olmakla beraber, girişiminizi büyütmek ve kazanca dönüştürmek için sizi olumlu anlamda yönlendiriyor.

Tarvenn, Uluslararası deneyimi ve stratejik vizyonu ile yatırım yaptığı her girişim için katma değer sağlamaya çalışıyor.

  1. Tarvenn, Akıllı Girişimler için Akıllı Sermaye Nedir?
  2. Tarvenn, Başvuru Kriterleri Nelerdir?
  3. Tarvenn, Girişimcilere Neler Sunuyor?
  4. Tarvenn, Nasıl Başvuru Yapılır?
  5. Tarvenn, İletişim Bilgileri Nedir?

Akıllı Girişimler için Akıllı Sermaye Nedir?

Eğer vizyoner ve sıradışı bir şey üzerinde çalışıyorsanız, Tarvenn bu zorlu girişim yolculuğunuzda size katılmak istiyor.

Girişimcilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duydukları sermaye, uzmanlık, operasyonel destek ve bağlantıları sağlıyor.

Tarvenn, özel sermayeli uluslararası bir yatırım ve danışmanlık firmasıdır. Melek Yatırım Ağı, Girişim Sermayesi Fonu veya Girişim Hızlandırma Programı değildir. Girişimlere kendi öz sermayesi ile yatırım yapıyor. Dolayısıyla HIZLI, ESNEK ve SONUÇ ODAKLILAR.

Tarvenn, girişimini büyütmek için sınırsız hevesle çalışabilecek vizyoner ekiplere, tohum ve erken aşamada yatırım yapıyor. Sektörden bağımsız, internet ve teknolojinin gücünden yararlanan ve değer yaratan tüm girişimler ile ilgileniyorlar.

Tarvenn, kendisini girişimler için sadece finansal bir yatırımcı değil, ortak hedefe koşan takım arkadaşı olarak tanımlıyorlar.

Başvuru Kriterleri Nelerdir?

  • Girişimini büyütmek için sınırsız hevesle çalışabilecek vizyoner girişimci.
  • Daha önce yatırım almamış, tohum ve erken aşamadaki girişim.
  • Türkiye’de faaliyet gösteren girişimci.
  • Sektör bağımsız! Her sektörden…

Siz başarılıysanız biz de başarılıyız… İşinizin patronu siz olacaksınız. Biz ekibinize dahil olacağız. Hem sermaye hem de tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Ekibimiz, partnerlerimiz ve bağlantılarımız işinizin büyümesi için her gün sizinle birlikte çalışacak. Sadece finansal bir yatırımcı değil aynı hedefe koşan ekip arkadaşınız olacağız. Ortak hedefimiz: Girişiminizi büyütmek…

Tarvenn ventures & advisors kriterlerimiz sayfası

Girişimcilere Neler Sunuyor?

Tarvenn, Akıllı Sermaye modeli ile sermayenin yanında bilgi, tecrübe ve bağlantılarımızı da size sunuyor. Tüm danışmanlık hizmetlerini, bağlantılarını, stratejik iş birliklerini, operasyonel bilgi ve deneyimini tamamen ÜCRETSİZ bir şekilde girişimcilerin kullanımına açıyor. Tarvenn, stratejinin oluşturulmasından operasyonların büyümesine kadar her adımda sizinle birlikte çalışıyor. 

Bu bağlamda altı başlık altında, Tarvenn’in neler sunduğuna göz atalım.

○ Tarvenn, Takım Arkadaşınız!

Tarvenn, sadece yatırım firması değil, aynı zamanda stratejik
bir danışmanlık firmasıdır.

Birçok firmaya ücret karşılığı sunulan hizmetleri girişimcilere ücretsiz vermektedir.

Çünkü genel anlamda ortak ve aynı hedef için birlikte çalışmaktasınız. Girişiminizi ölçeklendirmek ve büyütmek için girşiminize özel tasarlanmış stratejik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İşinizi Kurmak Tarvenn’in İşi!

İş modelinizden finansal yapınıza, ödeme altyapısından, hukuki süreçlerinize kadar şirketinizi ayağa kaldırırken karar vermeniz gereken onlarca başlıkta Tarvenn, size destek oluyor.

Şirketinizi büyütmek için gerekli olan satış, pazarlama, iş geliştirme, finans, hukuk ve insan kaynakları danışmanlık hizmetleri sağlıyor.

Geniş Ağ ve Doğru Bağlantılar!

Girişimlerin yüzlerce yerel ve uluslararası partnere, kuruma, mentöre ve yatırımcıya doğrudan erişmesini sağlamakla beraber, stratejik danışmanlık firması olarak tüm gücümüzü sizin için kullanıyoruz. İşinizin ihtiyacına uygun bağlantılar ile yeni müşteriler bulmanızı, stratejik ortaklıklar kurmanızı, ürün veya hizmetinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, sizi doğru kaynaklara ve kişilere yönlendiriyoruz.

Ek Sermaye ve Yatırım! 

Tarvenn, yeni yatırıma ihtiyaç duyduğunuzda, bireysel ve kurumsal yatırımcılardan oluşan geniş ağı ile girişiminize destek oluyor. Yatırım turunuz için tüm hazırlığı birlikte yapıyor, ardından doğru yatırımcılar ile buluşmanızı sağlıyorlar.

Uluslararası Pazarlara Giriş! 

Hazır olduğunuzda, yeni ülke ve pazarlara açılmanızı sağlıyor. 40’ı aşkın ülkede sahip olduğu bilgi, deneyim ve geniş bağlantıları girişimcilerin kullanımına sunuyor.

Hızlı, Esnek, Dürüst ve Sonuç odaklı! 

Sorunlara hızlı ve etkili çözümler bulmak için açık ve dürüst davranıyorlar. Size ve işinize özel esnek çözümler yaratıyor. Doğruyu söylemekten çekinmiyor ve sonuca odaklanıyorlar.

Tarvenn’e Nasıl Başvuru Yapılır?

Sorunlara hızlı ve etkili çözümler bulmak için açık ve dürüst davranıyorlar. Size ve işinize özel esnek çözümler yaratıyor. Doğruyu söylemekten çekinmiyor ve sonuca odaklanıyorlar.

Ekstra: Tarvenn ile girişimim ile ilgili toplantı yaptım. Merak ettiklerinizi e-posta ile sorabilirsiniz.

Tarvenn, İletişim Bilgileri Nedir?

Tarvenn İletişim Bilgileri;

Girişimciler İçin Yatırım Şirketleri Serisi İle İlgili Makaleler;

https://www.ahmetyozgatli.com/girisimciler-yatirim-sirketleri-serisi-etohum/

Makale hakkındaki görüşler;

Aklına takılanları sor..